نشست هم اندیشی اعضای هیئت رئیسه، هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری و انتظامی اعضاء هیأت علمی دانشگاه های استان مرکزی و استان قم

۱۶ تیر ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۴۸۵۱۱ اخبار اداره رسیدگی به تخلفات اداری
تعداد بازدید:۱۱۲۹

نشست هم اندیشی اعضای هیئت رئیسه، هیأت اعضای هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری و انتظامی اعضاء هیأت علمی دانشگاه های استان مرکزی و استان قم روز یک شنبه 16 تیر ماه سال جاری، به میزبانی دانشگاه تفرش برگزار گردید. 
در ابتدای این نشست آقای دکتر صبا رئیس دانشگاه تفرش ضمن خوشامدگویی به حاضران در جلسه، ضمن معرفی جایگاه دانشگاه تفرش، ابراز امیدواری نمودند که برگزاری این نشست تأثیر بسزایی در عملکرد هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری و انتظامی و ارتقا سلامت اداری خواهد داشت.
در ادامه این نشست آقای دکتر ابراهیمی نماینده وزیر و مدیر کل دفتر هماهنگی هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری و انتظامی اعضاء هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ضمن بیان ساختار و جایگاه هیأت ها، فرایند رسیدگی به تخلفات اداری و انتظامی را بیان نمودند. 
  با توجه به اینکه موضوع اصلاح قانون مقررات انتظامی اعضای هیأت علمی در دستور کار دفتر هماهنگی هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان و انتظامی اعضای هیأت علمی وزارت علوم قرار دارد، ابهامات و مسائل موضوعه ی قانون در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در پایان این نشست جلسه پرسش و پاسخ در حوزه قانون و مقررات اداری و انتظامی برگزار گردید.

کلید واژه ها: دفتر هماهنگی هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان و انتظامی اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری


( ۲ )