طی دو جلسه جداگانه کارگاه توانمند سازی آشنایی با مقررات انتظامی کارمندان و اعضاء هیأت علمی در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

۳۰ آبان ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۴۳۹۷۱ لیست همه اخبار اخبار برگزیده رویداد های مهم
تعداد بازدید:۲۸۴۰
طی دو جلسه جداگانه کارگاه توانمند سازی آشنایی با مقررات انتظامی کارمندان و اعضاء هیأت علمی در دانشگاه سیستان و بلوچستان  برگزار گردید.

در این نشست حجت‌الاسلام دکتر ابراهیمی نماینده وزیر و مسئول هماهنگ‌کننده هیأت های تخلفات اداری کارمندان و اعضای هیأت علمی وزارت علوم، جناب اقای سید روح ا.. حسینی و دکتر فرزاد فیروزی جهان تیغ، طی سخنانی مباحث و دستور العمل های مربوط به قوانین و مقررات تخلفات اداری و انتظامی را مطرح، و در خاتمه در جلسه پرسش و پاسخ به سؤالات مطرح شده از سوی حاضران پاسخ دادند.

گفتنی است این نشست در روز چهارشنبه ۳۰ آبان ماه از ساعت ۱۲ (ویژه کارمندان) در تالار ملاصدرا و ۲۰ شب (ویژه اساتید) در تالار معراج برگزار شد.

حجه الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیمی و هیئت همراه ایشان با حضور در دانشگاه زابل ضمن بازدید از امکانات، ظرفیت ها و توانمندی های این دانشگاه، طی جلساتی جداگانه «کارگاه توانمندسازی آشنایی با قوانین و مقررات رسیدگی به تخلفات انتظامی» ویژه اعضای هیئت علمی و «کارگاه توانمندسازی آشنایی با قوانین و مقررات رسیدگی به تخلفات اداری» ویژه کارکنان را در تاریخ سوم آذر نود و هفت برگزار نمودند. طی این کارگاه ها مباحث و دستور العمل های مربوط به قوانین و مقررات تخلفات اداری و انتظامی کارکنان و اساتید، مطرح و در خاتمه به سؤالات حاضرین پاسخ داده شد.

 


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: دفتر هماهنگی هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان و انتظامی اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری


( ۱ )