دوره آموزشی آشنایی با قانون رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قانون رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۸:۰۰ کد : ۳۹۷۸۳ لیست همه اخبار اخبار برگزیده رویداد های مهم
تعداد بازدید:۸۳۷۸
دوره آموزشی "آشنایی با قانون رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان"، با حضور آقای دکتر ابراهیمی نماینده محترم وزیر…، در تاریخ های ۹۷/۳/۲۲ و ۹۷/۳/۲۳ در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار گردید.
برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قانون رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

دوره آموزشی «آشنایی با قانون رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان»، با همکاری گروه آموزش کارکنان وَ با حضور آقای دکتر ابراهیمی "نماینده محترم وزیر و مسئول هماهنگی هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان و هماهنگ کننده هیأتهای انتظامی اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری"، در تاریخ‌های ۹۷/۳/۲۲ و ۹۷/۳/۲۳ در سالن شهدای جهاد علمی (طبقه ۱۵) وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار گردید.

این دوره آموزشی که مقارن با ماه مبارک رمضان بود، با استقبال چشمگیر کارمندان وزارت متبوع همراه شد. در ابتدا آقای دکتر ابراهیمی علاوه بر بیان توصیه‌ها و مطالب اخلاقی در خصوص ساختار، برنامه‌ها و اهداف دفتر هماهنگی هیأت‌ها مطالبی را ارائه دادند و در ادامه آقای سیدروح اله حسینی ضمن معرفی جایگاه هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری تحت نظارت دفتر هماهنگی، جهت آشنایی کارمندان موادی از قوانین و مقررات رسیدگی به تخلفات اداری از جمله مواد ۸ و ۹ قانون که شامل تخلفات اداری و مجازات‌های آن می‌باشند را به طور کامل توضیح دادند و در انتها به سوالات کارمندان در حوزه قوانین ومقررات پاسخ لازم را ارائه نمودند.

 


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: دفتر هماهنگی هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان و انتظامی اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری


( ۲ )