انتصاب دکتر ابراهیم ابراهیمی به سمت "عضو کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد"

انتصاب دکتر ابراهیم ابراهیمی به سمت "عضو کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد - وزارت علوم، تحقیقات و فناوری"

۰۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۰۸:۰۱ کد : ۳۸۲۴۶ لیست همه اخبار اخبار برگزیده رویداد های مهم
تعداد بازدید:۹۶۱۹
جناب آقای دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر ابراهیم ابراهیمی را به سمت "عضو کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد - وزارت علوم، تحقیقات و فناوری" منصوب کرد.
انتصاب دکتر ابراهیم ابراهیمی به سمت "عضو کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد - وزارت علوم، تحقیقات و فناوری"

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در اجرای بند ب ماده ۱ آیین نامه مقابله نظام مند و پایدار با مفاسد اقتصادی در قوه مجریه به شماره ۱۹۲۰۸۷/ ت ۵۰۳۲۸ ه مورخ ۲۸/‏۱۲/‏۱۳۹۲‬ مصوب هیئت وزیران، با صدور حکمی دکتر ابراهیم ابراهیمی را به سمت "عضو کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد - وزارت علوم، تحقیقات و فناوری" منصوب کرد.

دکتر غلامی با اشاره به تجربیات دکتر ابراهیمی در حوزه های حقوقی و سلامت اداری اظهار امیدواری کرد که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بتواند با رعایت قوانین موضوعه در ارتقای سلامت نظام اداری موثر باشد.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: دفتر هماهنگی هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان و انتظامی اعضای هیات علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری


( ۵ )